Vushtrria kompleton transferimin e Besfort Dervishaj

Vushtrria kompleton transferimin e Besfort Dervishaj

09 July 2019 09:59

Klubi i Vushtrrisë ka përforcuar ekipin me një tjetër lojtar.

Besfort Dervishaj i cili me prejardhje është nga Skenderaji është bërë lojtar i Vushtrrisë, transmeton kp.

20-vjeçari i cili luan si mesfushor defanziv ishte pjesë e KF Drenicës dhe tash është gati për sfidën e radhës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme