Sport

Andy Murray e Serena Williams, tandem në “Wimbledon”

Andy Murray e Serena Williams, tandem në “Wimbledon”

Andy Murray thotë se mundësia që të luajë me Serena Williamsin në çifte të përziera në Grand Slamin "Wimbledon" është një që të vjen një herë në jetë dhe nuk mundi ta lëshonte.

Britaniku 32-vjeçar do të luajë me tenisten e madhe amerikane si çift, ndërsa është ende duke u rikuperuar nga operimi i madh në legen, që i ishte nënshtruar në fillim të vitit, shkruan sot Koha Ditore.