Zyrtare: Behrami largohet nga Udinese, konfirmohet te klubi i ri

Zyrtare: Behrami largohet nga Udinese, konfirmohet te klubi i ri

02 July 2019 17:56

Mesfushori shqiptar, Valon Behrami është larguar nga Udinese.

Behrami është rikthyer në Zvicër te klubi i Sionit në një kontratë dy vjeçare, transmeton Koha.net.

34 vjeçari karrierën e tij më së shumti ka luajtur në Serie A te klubet si Genoa, Verona, Lazio, Fiorentina, Napoli dhe Zebrette.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme