Sane nuk largohet nga City

Sane nuk largohet nga City

23 June 2019 14:31

Leroy Sane i ka treguar bashkëlojtarevë se do të qëndrojë në City dhe nuk do të largohet drejt klubit të madh gjerman, Bayern Munich.

Mediat angleze thonë se ai është duke biseduar për kontratën e re edhe pse kërkohet nga Bayerni, transmeton kp.

Ai ka vendosur të qëndrojë në Premier League dhe jo të rikthehet në Bundesliga.

Kujtojmë që 23-vjeçari u largua nga Schalke në vitin 2016.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme