Sport

Cech rikthehet te Chelsea

 

Ish-portieri i Arsenalit, Petr Cech është rikthyer te Chelsea, por në një post tjetër.

Pas pensionimit nga futbolli aktiv, Cech do të fokusohet në këshillimin teknik dhe të performancës në klub.