Sport

Arthur nuk do të jetë titullar në ndeshjen e parë të Kupës së Amerikës

Arthur nuk do të jetë titullar në ndeshjen e parë të Kupës së Amerikës

Brazili do ta nisë duelin pa Arthurin në Kupën e Amerikës kundër Bolivisë dhe mesfushori Casemiro ka thënë se do të ishte i veçantë një rikthim i mundshëm, aty ku ai bëri emër.

Organizatori i lojës së Barcelonës, Arthur, nuk do të jetë titullar në stadiumin e Sao Paulos, Morumbi, pasi mori goditje javën që shkoi gjatë stërvitjeve para duelit me Hondurasin, derisa vendin e tij pritet ta zërë Allani ose Fernandinho.