Sport

Kosova mbërrin në Podgoricë

Kosova mbërrin në Podgoricë

Ekspedita e Përfaqësueses së Kosovës ka arritur sot në orët e mbrëmjes në Podgoricë dhe është akomoduar në hotel “Hilton Honors”, bën të ditur FFK-ja.

Para udhëtimit Dardanët e kanë mbajtur stërvitjen e fundit në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku atmosfera ka qenë shumë e mirë, transmeton Koha.net.