Sport

Klopp zbulon thirrjen e Guardiolas pas fitores së Liverpoolit

 

Trajneri i Manchester Cityt ishte shumë i shpejtë për të uruar shokun e tij për fitoren dhe të bëjë zotime për sezonin e ardhshëm.

Jurgen Klopp ka zbuluar se ka folur me trajnerin e Manchester Cityt, Pep Guardiola menjëherë pas fitores së Ligës së Kampionëve kundrejt Tottenhamit, transmeton koha.net.