Sport

Pochettino kërkon dyshen e Bournemouthit

Pochettino kërkon dyshen e Bournemouthit

Finalisti i Ligës së Kampionëve, Tottenhami pritet ta thyejë akullin dhe të shpenzojë para në afatin kalimtar veror.

Skuadra angleze e cila nuk ishte fare aktive në dy afatet kalimtare të kaluara, këtë verë dëshiron transferimin e dyshes së Bournemouthit, Callum Wilson and David Brooks, transmeton “Sporti në KTV”.