Sport

Isco refuzon Juventusin

Isco refuzon Juventusin
 

Mesfushori i Real Madrid, Isco duket i vendosur që të refuzojë Juventusin dhe të mbetet në Santiago Bernabeu.

Spanjolli është objektivi kryesor i Bianconerëvë për këtë afat kalimtar, por Zinedin Zidane nuk e ka ndërmend ta lë atë të largohet nga klubi mbretëror.