Sport

Guardiola ndalon stafin që të ndjekin ndeshjen e fundit të Liverpoolit

Guardiola ndalon stafin që të ndjekin ndeshjen e fundit të Liverpoolit

Sot do të përcaktohet kampioni i ri i Anglisë ku Liverpooli dhe Manchester City kanë një diferencën me vetëm një pikë dhe luajnë ndeshjen e fundit të kampionatit.

Të dyja skuadrat do të zbresin në fushë në orën 16:00 ku asnjërës nuk i lejohet hap i gabuar megjithëse presioni natyrisht është i madh.