Sport

Momentet kur Robertsoni goditi Messin, të cilit i “hakmerret” Suarezi

Momentet kur Robertsoni goditi Messin, të cilit i “hakmerret” Suarezi

Një ndeshje tensionuese është zhvilluar në pjesën e parë në Anfield Road ndërmjet Liverpoolit dhe Barcelonës, në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Në fillim të pjesës së parë mbrojtësi i Liverpoolit, Robertson në mënyrë josportive e goditi në kokë me duar Leo Messin, transmeton Koha.net.