Sport

Casillas del nga spitali

Casillas del nga spitali
Foto: Reuters

Portieri legjendar i Spanjës dhe Real Madridit, Iker Casillas, ka thënë se nuk e di se çfarë do të sjellë e ardhmja për të, pasi u lirua nga spitali pas sulmit në zemër.

37-vjeçari pësoi të mërkurën e shkuar sulm në zemër gjatë stërvitjeve me Porton.