Sport

Mungesa e Salahut dhe Firminos, mundësi që Shaqiri të luajë ndaj Barcelonës

 

Futbollisti shqiptar mund të jetë titullar në ndeshjen e nesërme të Ligës së Kampionëve.

Pas konfirmimit për mungesat e Roberto Firminospor edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Ligës së Kampionëve me Barcelonën, tashmë trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka nisur të mendojë për lojtarët qe do t’i zëvendësojnë.