Sport

Cuadrado mbetet te Juventusi

Cuadrado mbetet te Juventusi

Kolumbiani Juan Cuadrado ka refuzuar ofertat e West Ham Unitedit dhe Watfordit, pasi është i vendosur për të qëndruar te skuadra e Juventusit përcjellë të mërkurën "Sky Sports".

Cuadrado 30-vjeçar, ka thënë se është në negociata për të rinovuar kontratën me ekipin italian që i skadon në verën e vitit të ardhshëm, përcjell Koha Ditore.