Sport

Xhaka i dëshpëruar me ecurinë e Arsenalit

Xhaka i dëshpëruar me ecurinë e Arsenalit
 

Humbja e tri ndeshjeve të fundit kampionale e ka larguar shumë Arsenalin nga objektivat e këtij edicioni.

Arsenali, të dielën, pësoi 3:0 nga Leicesteri, ndërsa më parë në Premier League kishte pësuar edhe nga Wolvesi dhe Crystal Palace.