Sport

Tifozët e Yllit sulmojnë basketbollistët e Rahovecit

Tifozët e Yllit sulmojnë basketbollistët e Rahovecit

Në një atmosferë të tensionuar ka përfunduar ndeshja ndërmjet Yllit dhe Rahovecit në palestrën “13 Qershori” në Suharekë, me tifozët vendas që sulmuan basketbollistët e ekipit mysafir.

Rahovec Post ka publikuar dy video nga ndeshja e sotme, në të cilën shihen tifozët e Yllit duke sulmuar me shishe basketbollistët e Rahovecit.