Sport

Mbappe flet rreth mundësisë për transferim në Real Madrid

Mbappe flet rreth mundësisë për transferim në Real Madrid
 

Reali i Madridit ka kohë që mendon për sezonin e ardhshëm, sepse sezoni aktual është mbyllur në mënyrë të dështuar, duke mos fituar asnjë trofe dhe duke dalë shumë shpejt nga gara, në çdo kompeticion.

Për këtë arsye, Florentino Perez kërkon goditje të mëdha në merkato, për të rikthyer entuziazmin te tifozët, që këtë sezon kanë qenë gjithnjë e më të paktë në Bernabeu.