Sport

“Zeneli, kosovari që ka pushtuar Reimsin”

“Zeneli, kosovari që ka pushtuar Reimsin”

Arbër Zeneli ka marrë vëmendjen e mediave pas paraqitjeve shumë të mira te klubi i tij i ri, Reims.

Në janar Zeneli ishte transferuar te klubi francez nga Heerenveeni dhe në 10 paraqitje ka arritur të shënojë 2 gola e 3 asistime, transmeton Koha.net.