Sport

Feronikeli kundër KEK-ut, por udhëtime të vështira për Prishtinën e Llapin

Feronikeli kundër KEK-ut, por udhëtime të vështira për Prishtinën e Llapin
 

Vëmendja më e madhe do të jetë të shtunën, ku dy skuadrat që kërkojnë titullin e kampionit, Prishtina dhe Llapi do të luajnë si mysafirë.

Prishtina, që po kalon formë shumë të mirë, do të jetë mysafire e Gjilanit.