Sport

Blerim Mula, trajner i ri i Vëllaznimit

 

Blerim Mula është emëruar trajner i ri i skuadrës së Vëllaznimit.

Pas largimit të Ismet Munishit, kuqezinjtë nuk kanë vonuar shumë dhe kanë përzgjedhur Mulën për të drejtuar skuadrën.