Emery: Ndaj Napolit gjasat janë ende 50-50 Foto: Reuters

Emery: Ndaj Napolit gjasat janë ende 50-50

18 April 2019 08:57

Unai Emery ka mohuar që Arsenali është favorit ndaj Napolit në ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Evropës, pasi sipas tij gjasat janë 50-50.

Arsenali shënoi fitore prej 2 me 0 në ndeshjen e parë të zhvilluar në Angli, transmeton Koha.net.

“Është një ndeshje futbolli dhe jemi dy ekipe me lojtarë me shumë përvojë, me histori të madhe dhe gjithashtu ata kanë një trajner shumë të mirë. Në San Paolo do të jetë një ndeshje tjetër dhe presim prej tyre performancën më të mirë. Ende gjasat janë 50-50, për mua s’ka ndonjë ndryshim”, është shprehur Emery.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme