Sport

Drinkwater nuk ka të ardhme te Chelsea

 

Chelsea ka informuar mesfushorin Danny Drinkwater se nuk ka të ardhme në klub, raporton "The Guardian" të enjten.

Ish-reprezentuesi i Anglisë ishte informuar qysh në gusht të vitit të kaluar se nuk është në plane të Maurizio Sarrit dhe se dera është e hapur që të largohet, transmeton Koha Ditore.