Sport

Van Dijk e Henderson të kënaqur me fitoren

Van Dijk e Henderson të kënaqur me fitoren

Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson dhe mbrojtësi Virgil van Dijk janë shprehur të kënaqur me fitoren ndaj Portos, në sfidën e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Liverpooli fitoi në Anfield Road me rezultat prej 2 me 0 me golat s shënuar nga Keita e Firmino, transmeton Koha.net.