Alcacer vendimtar në fitoren ndaj Wolfsburgut Foto: Reuters

Alcacer vendimtar në fitoren ndaj Wolfsburgut

30 March 2019 17:27

Dortmundi ka shënuar fitore të vështirë ndaj Wolfsburgut.

2 me 0 ishte rezultati final, megjithatë ishte një fitore shumë e vështirë e Dortmundit, transmeton Koha.net.

Në minutat shtesë Dortmundi arriti të shënojë dy herë.

Alcacer ishte ai që shënoi në minutën e 90 dhe 90+4.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme