Sport

Messit po i mungon rivaliteti me Ronaldon në Spanjë

Messit po i mungon rivaliteti me Ronaldon në Spanjë

Lionel Messi u rikthye të luajë për përfaqësuesen argjentinase, ndërsa dha edhe një intervistë për median e njohur të atdheut të tij, Tyc Sport.

“Pleshti” u pyet mbi disa deklarata të Mauro Icardit, që ishte shprehur në një grumbullim të shtatorit se më në fund të përfaqësuese ishte rikthyer qetësia dhe atmosfera e duhur.