Sport

Xhaka lë Arsenalin

Xhaka lë Arsenalin
 

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali.

Mesfushori kosovar që luan për përfaqësuesen e Zvicrës, ka bërë të ditur se mund të largohet nga “Topçinjtë” dhe ta vazhdojë karrierën në një skuadër tjetër.