Sport

“Kuqezinjtë” me shumë probleme në ndeshjen e parë

“Kuqezinjtë” me shumë probleme në ndeshjen e parë

Kombëtarja e Shqipërisë, sonte do të nisë ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian 2020 ku do të takohet me Turqinë.

“Kuqezinjtë” me shumë probleme me Tomas Strakoshën e suspenduar dhe Ermir Lenjanin, që nuk ka pranuar t’i bashkohet skuadrës, do të ballafaqohet në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë, transmeton KTV.