Sport

Slavia Praga eliminon Sevillën në vazhdimet dramatike

Slavia Praga eliminon Sevillën në vazhdimet dramatike

Slavia Praga ka eliminuar Sevillën nga Liga e Evropës duke e mposhtur pas vazhdimeve.

Fitorja e ekipit çek erdhi në formë dramatike dhe pas një goleade.