Sport

Feronikeli s’lëshon pikë, Prishtina vazhdon ndjekjen

Feronikeli s’lëshon pikë, Prishtina vazhdon ndjekjen
 

Lideri i Superligës, Feronikeli, ka shënuar fitore të thellë ndaj Gjilanit 3 me 0 për të mbajtur diferencën prej pesë pikësh nga pozita e dytë.

Kastriot Rexha shënoi dy herë dhe një gol tjetër e realizoi Mevlan Zeka për fitoren e 16-të këtë edicion.