Sport

Bayerni përgatit kontratë të re për Lewandowskin

Bayerni përgatit kontratë të re për Lewandowskin
 

Bayern Muencheni është duke përgatitur një kontratë të re për sulmuesin polak Robert Lewandowski, raporton "Sport Bild".

Reprezentuesi i Polonisë ishte pranë të largohej nga Bayerni vitin e kaluar dhe t'i bashkohej Real Madridit, transmeton Koha Ditore.