Manchester United ofron 135 milionë euro për Dybalën

Manchester United ofron 135 milionë euro për Dybalën

06 March 2019 12:29

Në rast se largohet Romelo Lukaku Manchester United duket se e ka identifikuar tashmë zëvendësuesin e tij për sezonin e ardhshëm.

Sipas "The Sun", klubi do të zgjdhë Paulo Dybalën për të cilin ka gati një ofertë prej 135 milionë euro, dhe Juventus është e gatshme ta lerë të lirë argjentiansin të largohet.

Ndërkohë Paulo Dybala po kalon një moment të vështirë tek bardhezinjtë teksa këtë sezon ka shënuar vetëm 4 gola në Serina A duke qënë tërësisht nën hijen e Ronaldos.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme