Sport

Lufta me komunikata ndez derbin e stinorit

Lufta me komunikata ndez derbin e stinorit
 

Llapi ka mposhtur Prishtinën për t'i mundësuar kështu Feronikelit që të shkëputet edhe më shumë në tabelën e klasifikimit e më pas lëshoi akuzën e pakonfirmuar, për çka ka bërë që gara për titull të kampionit të ketë tension thuajse si asnjëherë më parë.

Fill pas kësaj me komunikatë kundër Prishtinës dhe Federatës së Futbollit të Kosovës doli edhe Feronikeli, shkruan sot Koha Ditore.