Sport

Sarri mund të mos e përfshijë Kepan për derbin ndaj Tottenhamit

Sarri mund të mos e përfshijë Kepan për derbin ndaj Tottenhamit

Maurizio Sarri ka konfirmuar se mund ta heqë nga ekipi startues portierin Kepa Arrizabalaga nga derbi i së mërkurës kundër Tottenhamit.

Kepa u dënua me heqje të pagës për një javë pasi refuzoi që të zëvendësohej në finalen e Kupës të dielën kundër Cityt, gjë që shkaktoi një nervozizëm të madh te Sarri dhe te klubi, transmeton Koha.net.