Celina kundër Muriqit në çerekfinale të Kupës FA Foto: Reuters

Celina kundër Muriqit në çerekfinale të Kupës FA

18 February 2019 22:49

Dy yjet kosovare, Bersant Celina dhe Arijanet Muriq do të përballen me njëri tjetrin në çerekfinale të Kupës FA në Angli.

Swansea dhe Manchester City ishte përballja e parë nga shorti i hedhur sot.

Në tri çerekfinalet tjera do të përballen Watfordi me Crystal Palacen, Wolvesi me Manchester Unitedin e Milwalli me Brightonin.

Ndeshjet luhen mes 15 dhe 17 marsit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme