Sport

Shaqiri e Januzaj urojnë përvjetorin e pavarësisë

 

Dy yjet shqiptare të futbollit, Xherdan Shaqiri dhe Adnan Januzaj, kanë uruar për 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Të dy shfrytëzuan rrjetet sociale për urimet e tyre.