Sport

Gazetari italian thotë se Icardi ka marrëveshje me Juventusin

Gazetari italian thotë se Icardi ka marrëveshje me Juventusin
 

Gazetari italian, Valer De Maggio, ka pohuar se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është pajtuar për kalim te Juventusi.

Icardi në muajt e fundit është lidhur me një largim nga Interi. Gjatë kësaj jave atij i është marrë shiriti i kapitenit dhe refuzoi të luante për ekipin në kuadër të Ligës së Evropës.