Sport

Rikthehet Champions League në Kujtesa

Artikull i Sponsorizuar
 

Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16-të të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë më në fund këtë javë me katër ndeshje gjatë të martës dhe të mërkurës.

Manchester Unitedi e pret Paris Saint-Germainin dhe Roma do të ndeshet me Porton të martën, ndërsa Tottenham Hotspur përballet me Borussia Dortmund në stadiumin Wembley dhe Ajax k përball kampionin e Evropës Real Madrid të mërkurën.