Vëllaznimi e Ballkani kalojnë në gjysmëfinale

Vëllaznimi e Ballkani kalojnë në gjysmëfinale

10 February 2019 16:26

Vëllaznimi dhe Ballkani kanë kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Gjakovarët fituan 1 me 0 ndaj Dritës në një ndeshje të zhvilluar në Gjakovë. Golin e fitores për kuqezinjtë e shënoi Tun Bardhoku në minutën e 42-të.

Ballkani në anën tjetër fitoi pas vazhdimeve ndaj Kikës, duke e mposhtur 1 me 0 me golin e vetëm të realizuar nga Edi Maksutaj në minutën e 115-të.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme