PSG-ja mund të mbetet edhe pa Cavanin ndaj Unitedit Foto: Reuters

PSG-ja mund të mbetet edhe pa Cavanin ndaj Unitedit

09 February 2019 19:35

Me Neymarin tashmë të lënduar, gjiganti francez PSG-ja mund të jetë edhe pa një yll në sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedit në Ligën e Kampionëve.

Goal raporton se PSG-ja mund të udhëtojë në Old Trafford pa sulmuesin Edinson Cavani që ka pësuar një lëndim në fitoren prej 1 me 0 ndaj Bordeaux, transmeton Koha.net.

Cavani, që shënoi golin e fitores nga penaltia, por pësoi një lëndim në fund të pjesës së parë për çka u detyrua të mos e vazhdojë pjesën e dytë.

Megjithatë, klubi francez ende nuk ka konfirmuar se për çfarë lëndimi bëhet fjalë dhe a do të jetë a ii gatshëm të luajë ndaj Unitedit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme