Sport

Alba drejt vazhdimit të kontratës me Barçën

Alba drejt vazhdimit të kontratës me Barçën

Mbrojtësi spanjoll, Jordi Alba nuk do të largohet edhe për një kohë prej klubit katalunas.

Jordi Alba dhe Barcelona do të vazhdojnë bashkëpunimin deri në vitin 2024.