Sport

Sharin e Hajrizi ndezin shpresën te Bashkimi

 

Me ardhjen e trajnerit Jeronimo Sharin dhe transferimin e Drilon Hajrizit, te Bashkimi po besojnë se sërish do të jenë pretendent për trofe në basketbollin e Kosovës.

Si Sharin ashtu edhe Hajrizi, të hënën, janë zyrtarizuar te Bashkimi, dhe kampionit në fuqi do t'i bashkohen të mërkurën. Me këtë, te Bashkimi insistojnë se ekipi, që ka edhe katër të huaj, është kompletuar, shkruan Koha Ditore.