Sport

Crystali eliminon Tottenhamin nga Kupa FA

Crystali eliminon Tottenhamin nga Kupa FA
Foto: Reuters

Crystal Palace ka eliminuar Tottenhamin nga rrethi i katërt i kupës FA duke e mposhtur 2 me 0.

Wickhami dhe Townsend realizuan golat në minutat 9’ dhe 34’.