Sevilla mposht Barçën në çerekfinalen e parë të Kupës së Mbretit Foto: Reuters

Sevilla mposht Barçën në çerekfinalen e parë të Kupës së Mbretit

23 January 2019 23:22

Sevilla ka mposhtur 2 me 0 Barcelonën në përballjen e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit.

Pablo Sarabia dhe Wissam Ben Yedder realizuan golat për këtë fitore të Sevillas.

Te Barça, sot debutoi Kevin-Prince Boateng.

Ndeshja e kthimit zhvillohet javën e ardhshme në Camp Nou.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme