Milani arrin marrëveshje me Piatekun

Milani arrin marrëveshje me Piatekun

22 January 2019 18:23

Kalimi i Krzysztof Piątekut te Milani është realizuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi i klubeve.

Polaku ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare dhe kalimi i tij te Milani ka kushtuar 35 milionë euro.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme