Sport

Napoli merr talentin e Genoas

Napoli merr talentin e Genoas
 

Napoli ka transferuar talentin e Genoas, Christian Kouame.

Sipas “Corriere dello Sport” marrëveshja mes Napolit dhe Genoas, do të finalizohet të mërkurën, kur edhe lojtari do t’i kryej testet mjekësore, transmeton KTV.