Sport

Chelsea tërhiqet nga gara për Higuainin

Chelsea tërhiqet nga gara për Higuainin

Chelsea raportohet se i ka dhënë fund interesimit për sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain, që është i huazuar te Milani.

“Blutë” janë lidhur me një transferim të argjentinasi prejse Maurizio Sarri u emëruar trajner i londinezëve dhe kjo dyshe kishte punuar së bashku në Napoli.