Sport

Messi i përgjigjet ftesës së Ronaldos për ta rivalizuar në Itali

Messi i përgjigjet ftesës së Ronaldos për ta rivalizuar në Itali

Lionel Messi i është përgjigjur sfidës së Cristiano Ronaldos që ta lë Barcelonën dhe të ringjallë rivalitetin e tyre në ligën italiane.

Portugezi e ka sfiduar Messin që të tregojë talentin e tij në një ligë tjetër sesa në La Liga pasi Ronaldo la Real Madridin për Juventusin në verën e vitit 2018.