Sport

Sezoni i dobët i Bashkimit, lë në hije basketbollistin më efikas të ligës

Foto: Ilustrim
 

Kampioni në fuqi Bashkimi, erdhi me shumë ndryshime në sezonin e ri.

Skuadra që edicionin e kaluar u shpall kampione e Kosovës, pësoi ndryshime të mëdha që erdhën në kryesinë e klubit, te shtabi teknik dhe lojtarët e shumtë të ardhur e të larguar, transmeton KTV.