Sport

Juve fiton derbin ndaj Romës

Foto: Reuters
 

Derbi i kësaj jave në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Romës i ka takuar atij të parit.

“Zonja e Vjetër” arkëtoi pikët e plota në shtëpi duke fituar me rezultat prej 1 me 0, transmeton Koha.net.